Bookmate

Kitaplar ve Referanslar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Bookmate
Kitap okuma zevkinizi arttırmak amacıyla tasarlanan Bookmate mobil uygulaması ücretsiz olarak sunuluyor.

Kitap kurdu olduğunuzu düşünüyorsanız, Bookmate mobil uygulaması sizi çok mutlu edecektir.  Binlerce kitaba ev sahipliği yapan Bookmate mobil uygulamasını Android  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulama içerisinde okumak istediğiniz her tarzdan kitap mevcuttur. 

Bookmate?deki ücretsiz kitapları cihazınıza yükleyip okumanız için özel olarak geliştirilmiş geniş çaplı bir kütüphanedir. Beğendiğiniz sözleri, vecizeleri alıntılayarak arkadaşlarınızla paylaşarak onları da konu hakkında bilgilendirebilirsiniz. İnternet?e bağlandığınız anda Bookmate uygulaması üzerindeki paylaşımlarınız, alıntılarınız, yorumlarınız, mesajlarınız ve diğer etkinliğiniz otomatik olarak eşitlenmektedir. 

Arkadaşlarınızı ve diğer kitapseverleri takip ederek yeni eserler ve yazarlar keşfetmek için Bookmate muhteşem bir kaynak sağlayıcıdır. Kitap okumayı ve kitap dünyasını seven arkadaşlarımız için geniş bir alan sunmayı başaran Bookmate ile, okuma keyfinizi istediğiniz metin biçimi ve arka plan ayarları ile daha da özelleştirebilirsiniz. Kitaplarınız, alıntılarınız ve notlarınız için sınırsız kütüphane ve depolama hizmetinin keyfini yaşayın

Bookmate indir